نظرات شما، پاسخ های ما

برخی دوستان لطف داشتند و روی نوشته ها نظراتی دادند و ما هم پاسخ هایی دادیم، خوبه شما هم مطلع باشید و مطالعه کنید.

پایه و اساس عرفان حلقه

سلام ... وقت بخیر. با احترام لطفا برای ادعاهایتان استنادی ارایه فرمایید که دلیل قابل قبولی برای آن باشد. بفرمایید بر اساس چه آزمایش و تجربه ای به این نتیجه رسیدید که تمام حلقه ها با موکل کار می کنند؟ چه دلیلی برای این امر وجود دارد؟ بسیاری از کسانی که مورد درمان قرار می گیرند هرگز وارد مجموعه نشده اند و هیچکدام هم به این دلیل فوت نکرده اند. در پایان از شما مصرا خواهشمندم دلایل خود را به اینجانب ارایه بدهید تا اگر درست بود من را هم از گمراهی نجات دهید و اگر هم دلیلی نبود از ادامه این اطلاع رسانی خودداری کنید. سپاسگذارم.

نویسنده: شاگرد طاهری
پاسخ:

سلام بر شما، آقای طاهری چه استنادی آوردند که هوشمندی الهی است؟ کلا استنادی اصلا ارائه دادند؟ چشماتون را ببندسد، اینی که حس کردید هوشمندی الهی بود! حرف ایشونه دیگه! و اینکه ما به هیچ کسی کار نداریم، حرف خودمون رو میزنیم، ایشون تنها جایی سراغ قرآن وائمه میره که به نفعشون باشه.
و اما از استنادات، وقتی بنده و چند نفر از دوستانم از خداوند خواستیم ما را نجات بده و حلقه ها را از ما بگیره، اکثرمون به شدت خروج داشتیم، همون جور که میدونید برخی قادر به دیدن موکلین و کالبدها هستند، و از اونجا که آقای طاهری به تجربه و تحقیق و مشاهده اعتبار داده، به همون اعتبار، مشاهدات این  افراد هم معتبره، دیده شده که تک تک حلقه ها با موکل کار می کنه، بسیاری از دردها و مشکلات اعم از سنگینی خانه و گره در کار و زندگی این افراد با خروج از حلقه ها برطرف شده،  دریافت های خودم هم کاملا با این موضوعات تطابق داشته،  بنده تا یکسال پس از خروج از حلقه ها ذکر غالبی که برام می آمد ذکر استغفرلله بود، بیش از اونی که فکر کنید تحقیق کردم و نسبت به نوشته ها اطمینان دارم.
سلام بر شما، آقای طاهری چه استنادی آوردند که هوشمندی الهی است؟ کلا استنادی اصلا ارائه دادند؟ چشماتون را ببندسد، اینی که حس کردید هوشمندی الهی بود! حرف ایشونه دیگه! و اینکه ما به هیچ کسی کار نداریم، حرف خودمون رو میزنیم، ایشون تنها جایی سراغ قرآن وائمه میره که به نفعشون باشه. و اما از استنادات، وقتی بنده و چند نفر از دوستانم از خداوند خواستیم ما را نجات بده و حلقه ها را از ما بگیره، اکثرمون به شدت خروج داشتیم، همون جور که میدونید برخی قادر به دیدن موکلین و کالبدها هستند، و از اونجا که آقای طاهری به تجربه و تحقیق و مشاهده اعتبار داده، به همون اعتبار، مشاهدات این افراد هم معتبره، دیده شده که تک تک حلقه ها با موکل کار می کنه، بسیاری از دردها و مشکلات اعم از سنگینی خانه و گره در کار و زندگی این افراد با خروج از حلقه ها برطرف شده، دریافت های خودم هم کاملا با این موضوعات تطابق داشته، بنده تا یکسال پس از خروج از حلقه ها ذکر غالبی که برام می آمد ذکر استغفرلله بود، بیش از اونی که فکر کنید تحقیق کردم و نسبت به نوشته ها اطمینان دارم.
 

ضمنا آقای طاهری به نظر بنده اصلا مسلمان نیست، مسلمان مطابق قرآن پیروی از رسول خدا می کنه، توصیه به نماز می کنه و کسی که نماز را سبک بشماره از خود نمی دونه، همینقدر کافیه که ایشان پایه و اساس حرکتشان قرآن و ائمه نیستند، بلکه دریافت هایی است که توسط موکلین خودشان دریافت می کنند،  بیاید از بیرون نگاه کنید، تمام آنچه ما دیدم شما هم خواهید دید.
ضمنا آقای طاهری به نظر بنده اصلا مسلمان نیست، مسلمان مطابق قرآن پیروی از رسول خدا می کنه، توصیه به نماز می کنه و کسی که نماز را سبک بشماره از خود نمی دونه، همینقدر کافیه که ایشان پایه و اساس حرکتشان قرآن و ائمه نیستند، بلکه دریافت هایی است که توسط موکلین خودشان دریافت می کنند، بیاید از بیرون نگاه کنید، تمام آنچه ما دیدم شما هم خواهید دید.
 

در مورد درمان دیگران عرض کنم وقتی کسی حفاظ فرادرمانگری میگیره در واقع به او موکلی داده میشه، با این ابزار هست که شاگردان در جلسه دوم شروع میکنند به درمان. لطفا کمی فکر کنید، چطور یک نفر یک شبه چنین قدرتی به دست می آورد؟ جبرئیل و همچنین سایر ملائک تنها از خدا فرمان میبرند ولی اجنه ممکن است تحت کنترل انسان قرار بگیرند. کارگزاران شیطان براحتی در اختیار شاگردان از همه جا بی خبر قرار میگیرند، آنها را آلوده می کنند و هزاران مشکل دیگر. شما ندیدی کسی در این سیستم بیاید مریض شود و بمیرد، من دیدم، کسانی که بسیار به من نزدیک بودند، امیدوارم شما چنین تجربه ای نکنید.
آیا صلاه همان نماز است؟
درود اگر بنا بر این بود که با شستن دست و صورت منزه شد که نیازی به این همه تفسیر و روایت و مفسر نبود. و اگر بنا بر این بود که بدون استفاده از عقل و صرفا عملی از روی عادت تغییری انجام میافت که امروز مسلمانان در قهقرای جهالت دست به کشتار نمیزدند. همین حقیقت که شما دوست عزیز با دیدن عکس به دیگران افتراه میزنید و خدا را به قضاوت در مورد نظرتان می‌طلبید نشان از ان است که از فریضه نماز درکی در ذهن شما ایجاد نشده
نویسنده: abbas
پاسخ:
سلام، نظر شما محترم ، اما وقتی اصول اولیه که هم قرآن و هم رسول الله بر اون تاکید فراوان دارند از طرف آقای طاهری نادیده گرفته میشه، در اون شک و شبهه وارد میشه، ایشون اصلا صلاحیت تدریس به مسلمانان را ندارند. نماز پوسته ایست که از مغز و قلب دین حفاظت میکنه، بدون اون آسیب پذیری بسیار زیاد میشه، استناد بنده قرآن هست، نماز انسان را از فحشا و منکر باز میدارد، اگر بنطرتون قرآن اشتباه میگه و آقای طاهری داره درست میگه براتون آرزوی میکنم به حقیقت عرفان حلقه آگاه بشید، سیستمی که پایه و اساس اش استفاده از موکله. از مسلمانان گلایه دارید پس برید و ببینید عرفای عرفان حلقه چه فضاحتی به بار آوردند، تا حداقل متوجه بشید که راه حلقه هم به ترکستانه. در این که مسلمان نماها و کسانی که از همه چیز در جهت منافع خودشان بهره می برند فراوان وجود دارند حرفی نیست. کسانی که در هر چیزی انحراف ایجاد می کنند اما ایراد بنده به خود آقای طاهریه اگر شما هم می توانید از حضرت علی علیه السلام یا رسول اکرم صلی الله ایراد بگیرید یا از امام حسین علیه السلام. راه مشخصه. قرآن و عترت تواما نه جدای از هم. اینان کشتی نجات هستند. چه کسی به این دو تمسک جسته و غرق شده؟
سلام، نظر شما محترم ، اما وقتی اصول اولیه که هم قرآن و هم رسول الله بر اون تاکید فراوان دارند از طرف آقای طاهری نادیده گرفته میشه، در اون شک و شبهه وارد میشه، ایشون اصلا صلاحیت تدریس به مسلمانان را ندارند. نماز پوسته ایست که از مغز و قلب دین حفاظت میکنه، بدون اون آسیب پذیری بسیار زیاد میشه، استناد بنده قرآن هست، نماز انسان را از فحشا و منکر باز میدارد، اگر بنطرتون قرآن اشتباه میگه و آقای طاهری داره درست میگه براتون آرزوی میکنم به حقیقت عرفان حلقه آگاه بشید، سیستمی که پایه و اساس اش استفاده از موکله. از مسلمانان گلایه دارید پس برید و ببینید عرفای عرفان حلقه چه فضاحتی به بار آوردند، تا حداقل متوجه بشید که راه حلقه هم به ترکستانه. در این که مسلمان نماها و کسانی که از همه چیز در جهت منافع خودشان بهره می برند فراوان وجود دارند حرفی نیست. کسانی که در هر چیزی انحراف ایجاد می کنند اما ایراد بنده به خود آقای طاهریه اگر شما هم می توانید از حضرت علی علیه السلام یا رسول اکرم صلی الله ایراد بگیرید یا از امام حسین علیه السلام. راه مشخصه. قرآن و عترت تواما نه جدای از هم. اینان کشتی نجات هستند. چه کسی به این دو تمسک جسته و
 
در مورد عکس عرض کنم کیه که نماز بخونه، دید تحقیقی داشته باشه و با درکی که از نماز پیدا می کنه دیگران را دعوت به نماز نکنه؟ دوست گرامی، حرف و عمل باید تطابق داشته باشه، وقتی نداره اعتبار کلام و خود فرد زیر سوال میره، کسی که در مقام هدایت بر میاد باید به اصول التزام داشته باشه. بماند که بسیاری از درسهای ایشان با قرآن تطابق نداره، از جمله چرخه الیه راجعون با تمام مراتبی که ذکر شده، تنها منابع قرآن و عترت هستند نه دریافتهای مجهول یک انسان.
پایه و اساس عرفان حلقه
سلام همراه عزیز, مطلبی که شما نوشتین به نظر بسیار یک طرفه میاد. در مورد تلسم و جادو و غیر اورگانیک کسانی که صاحب نظر هستند متوجه این موضوع هستند که مسئله به همین سادگی رفع و رجوع نمیشه که پایانامه ای پاره بشه یا... از طرف دیگر همانطوری که اقای طاهری فرمودند این وادی هم مثل بقیه وادیها از گمراهی مبرا نیست. از بین میلیونها که با استفاده از اموزه ها به ارامش فکری و روحی رسیدند, شما دوست عزیز ظاهرا درگیر بازی شدید که این دلیلی برای تعمیم به عام تجربه شما نمی شود. با آرزوی آگاهی
نویسنده: abbas
پاسخ:
سلام، شما رحمت خدا را دست کم گرفتید، حتی اگر کافر هم باشیم وقتی به او رو کنیم کمکمون میکنه و ما را نجات میده، پاکسازی بنده چندین ما به طول کشید، یک شبه تمام نشد، اما اذکار و اسما الله و نماز، دعا، روزه و تمام اعمالی که بدان ها در اسلام اشاره شده عوامل نجات بشر هستند، بازی کاریست که آقای طاهری با جماعتی که ساده دل بوده و خدا طلب هستند صورت داده. در پناه حق
پایه و اساس عرفان حلقه
خدا رو هزاران بار شکر میکنم ،که توانستم با کمک دوستی عزیز ار منجلاب نجات پیدا کنم .از زمانی که سوگندنامه ها را پاره کردم و کلیه کتابها و جزوات اقای طاهری را بیرون انداختم ارامشی بس عجیب شامل حالم شده که براحتی باور کردنی نیست .تازه فهمیدم وجود کتابها منبع تمام افسردگیها و ترسهای بی دلیل من میشد. خدایا باز هم تو را شکر میکنم و بخاطر تمام گناهانم از تو طلب بخشش میکنم . امیین
نویسنده:
قضاوت با شما، یا حق
/ 0 نظر / 28 بازدید