بررسی عرفان حلقه با زبان عرفان حلقه

انتشار نتایج تحقیقات و بررسی عرفان حلقه با زبان عرفان حلقه توسط عضو و مربی سابق

 
نظرات شما، پاسخ های ما
نویسنده : صفا ایرانی - ساعت ٥:۱۳ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۳/٦/۳۱
 

برخی دوستان لطف داشتند و روی نوشته ها نظراتی دادند و ما هم پاسخ هایی دادیم، خوبه شما هم مطلع باشید و مطالعه کنید.

پایه و اساس عرفان حلقه

سلام ... وقت بخیر. با احترام لطفا برای ادعاهایتان استنادی ارایه فرمایید که دلیل قابل قبولی برای آن باشد. بفرمایید بر اساس چه آزمایش و تجربه ای به این نتیجه رسیدید که تمام حلقه ها با موکل کار می کنند؟ چه دلیلی برای این امر وجود دارد؟ بسیاری از کسانی که مورد درمان قرار می گیرند هرگز وارد مجموعه نشده اند و هیچکدام هم به این دلیل فوت نکرده اند. در پایان از شما مصرا خواهشمندم دلایل خود را به اینجانب ارایه بدهید تا اگر درست بود من را هم از گمراهی نجات دهید و اگر هم دلیلی نبود از ادامه این اطلاع رسانی خودداری کنید. سپاسگذارم.

نویسنده: شاگرد طاهری
پاسخ:

سلام بر شما، آقای طاهری چه استنادی آوردند که هوشمندی الهی است؟ کلا استنادی اصلا ارائه دادند؟ چشماتون را ببندسد، اینی که حس کردید هوشمندی الهی بود! حرف ایشونه دیگه! و اینکه ما به هیچ کسی کار نداریم، حرف خودمون رو میزنیم، ایشون تنها جایی سراغ قرآن وائمه میره که به نفعشون باشه.
و اما از استنادات، وقتی بنده و چند نفر از دوستانم از خداوند خواستیم ما را نجات بده و حلقه ها را از ما بگیره، اکثرمون به شدت خروج داشتیم، همون جور که میدونید برخی قادر به دیدن موکلین و کالبدها هستند، و از اونجا که آقای طاهری به تجربه و تحقیق و مشاهده اعتبار داده، به همون اعتبار، مشاهدات این  افراد هم معتبره، دیده شده که تک تک حلقه ها با موکل کار می کنه، بسیاری از دردها و مشکلات اعم از سنگینی خانه و گره در کار و زندگی این افراد با خروج از حلقه ها برطرف شده،  دریافت های خودم هم کاملا با این موضوعات تطابق داشته،  بنده تا یکسال پس از خروج از حلقه ها ذکر غالبی که برام می آمد ذکر استغفرلله بود، بیش از اونی که فکر کنید تحقیق کردم و نسبت به نوشته ها اطمینان دارم.

ضمنا آقای طاهری به نظر بنده اصلا مسلمان نیست، مسلمان مطابق قرآن پیروی از رسول خدا می کنه، توصیه به نماز می کنه و کسی که نماز را سبک بشماره از خود نمی دونه، همینقدر کافیه که ایشان پایه و اساس حرکتشان قرآن و ائمه نیستند، بلکه دریافت هایی است که توسط موکلین خودشان دریافت می کنند،  بیاید از بیرون نگاه کنید، تمام آنچه ما دیدم شما هم خواهید دید.

در مورد درمان دیگران عرض کنم وقتی کسی حفاظ فرادرمانگری میگیره در واقع به او موکلی داده میشه، با این ابزار هست که شاگردان در جلسه دوم شروع میکنند به درمان. لطفا کمی فکر کنید، چطور یک نفر یک شبه چنین قدرتی به دست می آورد؟ جبرئیل و همچنین سایر ملائک تنها از خدا فرمان میبرند ولی اجنه ممکن است تحت کنترل انسان قرار بگیرند. کارگزاران شیطان براحتی در اختیار شاگردان از همه جا بی خبر قرار میگیرند، آنها را آلوده می کنند و هزاران مشکل دیگر. شما ندیدی کسی در این سیستم بیاید مریض شود و بمیرد، من دیدم، کسانی که بسیار به من نزدیک بودند، امیدوارم شما چنین تجربه ای نکنید.
آیا صلاه همان نماز است؟
درود اگر بنا بر این بود که با شستن دست و صورت منزه شد که نیازی به این همه تفسیر و روایت و مفسر نبود. و اگر بنا بر این بود که بدون استفاده از عقل و صرفا عملی از روی عادت تغییری انجام میافت که امروز مسلمانان در قهقرای جهالت دست به کشتار نمیزدند. همین حقیقت که شما دوست عزیز با دیدن عکس به دیگران افتراه میزنید و خدا را به قضاوت در مورد نظرتان می‌طلبید نشان از ان است که از فریضه نماز درکی در ذهن شما ایجاد نشده
نویسنده: abbas
پاسخ:
سلام، نظر شما محترم ، اما وقتی اصول اولیه که هم قرآن و هم رسول الله بر اون تاکید فراوان دارند از طرف آقای طاهری نادیده گرفته میشه، در اون شک و شبهه وارد میشه، ایشون اصلا صلاحیت تدریس به مسلمانان را ندارند. نماز پوسته ایست که از مغز و قلب دین حفاظت میکنه، بدون اون آسیب پذیری بسیار زیاد میشه، استناد بنده قرآن هست، نماز انسان را از فحشا و منکر باز میدارد، اگر بنطرتون قرآن اشتباه میگه و آقای طاهری داره درست میگه براتون آرزوی میکنم به حقیقت عرفان حلقه آگاه بشید، سیستمی که پایه و اساس اش استفاده از موکله. از مسلمانان گلایه دارید پس برید و ببینید عرفای عرفان حلقه چه فضاحتی به بار آوردند، تا حداقل متوجه بشید که راه حلقه هم به ترکستانه. در این که مسلمان نماها و کسانی که از همه چیز در جهت منافع خودشان بهره می برند فراوان وجود دارند حرفی نیست. کسانی که در هر چیزی انحراف ایجاد می کنند اما ایراد بنده به خود آقای طاهریه اگر شما هم می توانید از حضرت علی علیه السلام یا رسول اکرم صلی الله ایراد بگیرید یا از امام حسین علیه السلام. راه مشخصه. قرآن و عترت تواما نه جدای از هم. اینان کشتی نجات هستند. چه کسی به این دو تمسک جسته و غرق شده؟
در مورد عکس عرض کنم کیه که نماز بخونه، دید تحقیقی داشته باشه و با درکی که از نماز پیدا می کنه دیگران را دعوت به نماز نکنه؟ دوست گرامی، حرف و عمل باید تطابق داشته باشه، وقتی نداره اعتبار کلام و خود فرد زیر سوال میره، کسی که در مقام هدایت بر میاد باید به اصول التزام داشته باشه. بماند که بسیاری از درسهای ایشان با قرآن تطابق نداره، از جمله چرخه الیه راجعون با تمام مراتبی که ذکر شده، تنها منابع قرآن و عترت هستند نه دریافتهای مجهول یک انسان.
پایه و اساس عرفان حلقه
سلام همراه عزیز, مطلبی که شما نوشتین به نظر بسیار یک طرفه میاد. در مورد تلسم و جادو و غیر اورگانیک کسانی که صاحب نظر هستند متوجه این موضوع هستند که مسئله به همین سادگی رفع و رجوع نمیشه که پایانامه ای پاره بشه یا... از طرف دیگر همانطوری که اقای طاهری فرمودند این وادی هم مثل بقیه وادیها از گمراهی مبرا نیست. از بین میلیونها که با استفاده از اموزه ها به ارامش فکری و روحی رسیدند, شما دوست عزیز ظاهرا درگیر بازی شدید که این دلیلی برای تعمیم به عام تجربه شما نمی شود. با آرزوی آگاهی
نویسنده: abbas
پاسخ:
سلام، شما رحمت خدا را دست کم گرفتید، حتی اگر کافر هم باشیم وقتی به او رو کنیم کمکمون میکنه و ما را نجات میده، پاکسازی بنده چندین ما به طول کشید، یک شبه تمام نشد، اما اذکار و اسما الله و نماز، دعا، روزه و تمام اعمالی که بدان ها در اسلام اشاره شده عوامل نجات بشر هستند، بازی کاریست که آقای طاهری با جماعتی که ساده دل بوده و خدا طلب هستند صورت داده. در پناه حق
پایه و اساس عرفان حلقه
خدا رو هزاران بار شکر میکنم ،که توانستم با کمک دوستی عزیز ار منجلاب نجات پیدا کنم .از زمانی که سوگندنامه ها را پاره کردم و کلیه کتابها و جزوات اقای طاهری را بیرون انداختم ارامشی بس عجیب شامل حالم شده که براحتی باور کردنی نیست .تازه فهمیدم وجود کتابها منبع تمام افسردگیها و ترسهای بی دلیل من میشد. خدایا باز هم تو را شکر میکنم و بخاطر تمام گناهانم از تو طلب بخشش میکنم . امیین
نویسنده:
قضاوت با شما، یا حق

 
 
آیا صلاه همان نماز است؟
نویسنده : صفا ایرانی - ساعت ٤:۱٤ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۳/٦/۱۱
 

بسم الله الرحمن الرحیم

در ادامه مطالب قبل به بحث نماز می پردازیم.

آقای طاهری می گویند صلاه یعنی اتصال نه نماز، قرار است در حریم حق مقیم شویم، به ظاهر بسیار کلام زیبا و شیرینی است اما آیا وقتی خداوند می گوید حی علی الصلاه یعنی بشتابید به سمت اتصال؟

فکر کنم به قدر کفایت مستندات تاریخی و قرآنی وجود دارد که وقتی مسلمانان به صلاه فراخوانده می شدند، همه در صفوف پیوسته به نماز می ایستادند، روایت های متعددی هست که از نحوه وضو گرفتن و نماز خواندن و تلفظ صحیح کلمات در نماز روایت دارد، خداوند برای نماز در قرآن زمانهایی را تعیین کرده و بارها به رکوع و سجود اشاره شده است، حضرت فاطمه سلام الله علیه به قدری در نماز ایستاده به دعا می پرداختند که پاهای مبارکشان متورم میشد، جای مهر روی پیشانی امیرالمومنین از فرط سجده نقش بسته بوده است.

برای نماز احکام و آیینی مقرر شده است. بسیار خوب است که کسی بتواند اتصال به حضرت حق برقرار سازد، اما کدام میوه را دیده اید که بدون پوسته ی خود بتواند رشد کند و از آفت در امان بماند؟ برای ورود به نماز لازم است خود را پاک گردانیم، نیت کنیم، دست و پا و روی خود را از هر چه غیر او، روی او و راه اوست بشوئیم، اندیشه خود را پاک گردانیم، رو به سمتی کنیم که در قرآن از آن بعنوان قبله مسلمین نام برده شده، نه آنکه بی قبله و بی وضو به هر سمت و سوئی دلمان خواست نماز بخوانیم، بعد مجدد نیت کنیم و همه قرب الهی را در نظر بگیریم، از شر شیطان پناه ببریم به خداوند بلند مرتبه، نام مقدسش را برده و حمد و ستایش او را بجا بیاوریم و خلاصه اینکه تمام بخشهای نماز هر کدام به دلیلی است و مجموعه آن ما را در کانالی درست قرار داده و اتصال به حضرت حق را ممکن می سازد.

بحثی نیست که هر کسی در تمام زمانها می تواند ذکر بگوید، راز و نیاز کند، دعا کند، اما دلیل نمی شود از آنچه بدان سفارش شده ایم بگذریم، در قرآن به پرداخت زکات هم بسیار سفارش شده ایم، چرا آنرا انجام نمی دهیم؟ آیا دلیلی جز تنبلی و فرار از مسئولیت داریم؟ آیا اگر نماز و قرآن بخوانیم ما را از هوسرانی، مال اندوزی، گناهانی که بسیار شیرین می نماید و بی مسئولیتی رهایمان نمی کند؟

بسیاری ترجیح میدهیم دین را تمام و کمال بگذاریم کنار تا اینکه بخواهیم انسانهای پاکی باشیم و در راه مستقیم قدم برداریم، خداوند متعال فرموده نماز شما را از فحشا و منکر حفظ می کند، آقای طاهری با ایجاد یک شبهه و قرار دادن راه فرار، شاگردان خود را عملا از نماز و دین دور ساخته، شاید هم صرفا پشت امام جماعتی به نماز ایستاده و عکس انداخته که خود را تبرئه کند، اما خدا بهتر می داند در دل افراد چه می گذرد، چون یقین دارم کسی که مسلمان حقیقی باشد دیگران را به خواندن نماز ترغیب می کند.

بهتر است سخن کوتاه کنم و بجای آن از آیات الهی و سوره بقره آیاتی را با شما به اشتراک بگذارم و دعا کنم تا انشالله همه جزو هدایت شدگان قرار بگیریم:

بسم الله الرحمن الرحیم

و برخى از مردم مى‏گویند ما به خدا و روز بازپسین ایمان آورده‏ایم ولى گروندگان [راستین] نیستند (8)

با خدا و مؤمنان نیرنگ مى‏بازند ولى جز بر خویشتن نیرنگ نمى‏زنند و نمى‏فهمند (9)

در دلهایشان مرضى است و خدا بر مرضشان افزود و به [سزاى] آنچه به دروغ مى گفتند عذابى دردناک [در پیش] خواهند داشت (10)

و چون به آنان گفته شود در زمین فساد مکنید مى‏گویند ما خود اصلاحگریم (11)

بهوش باشید که آنان فسادگرانند لیکن نمى‏فهمند (12)

و چون به آنان گفته شود همان گونه که مردم ایمان آوردند شما هم ایمان بیاورید مى‏گویند آیا همان گونه که کم خردان ایمان آورده‏اند ایمان بیاوریم هشدار که آنان همان کم‏خردانند ولى نمى‏دانند (13)

و چون با کسانى که ایمان آورده‏اند برخورد کنند مى‏گویند ایمان آوردیم و چون با شیطانهاى خود خلوت کنند مى‏گویند در حقیقت ما با شماییم ما فقط [آنان را] ریشخند مى‏کنیم (14)

خدا [است که] ریشخندشان مى‏کند و آنان را در طغیانشان فرو مى‏گذارد تا سرگردان شوند (15)

همین کسانند که گمراهى را به [بهاى] هدایت‏ خریدند در نتیجه داد و ستدشان سود[ى به بار] نیاورد و هدایت‏یافته نبودند (16)

مثل آنان همچون مثل کسانى است که آتشى افروختند و چون پیرامون آنان را روشنایى داد خدا نورشان را برد و در میان تاریکیهایى که نمى‏بینند رهایشان کرد (17)

کرند لالند کورند بنابراین به راه نمى‏آیند (18)

راست گفت خداوند بلند مرتبه و با عظمت

در پناه حق