بررسی عرفان حلقه با زبان عرفان حلقه

انتشار نتایج تحقیقات و بررسی عرفان حلقه با زبان عرفان حلقه توسط عضو و مربی سابق

 
پایه و اساس عرفان حلقه
نویسنده : صفا ایرانی - ساعت ۳:٥۱ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۳/۳/۳٠
 

برای نوشتن این مطلب یکسال صبر کردم، یک سال مشاهده، تحقیق و تجربه های مختلف را از سر گذراندم تا مطمئن شوم، که آیا آنچه یکسال قبل فهمیده بودم درست اسا یا خیر.

آقای طاهری گفته هوشمندی، الهی است، گفته اند که ما به هیچ عنوان از غیرارگانیک ها (اجنه و کالبدهای ذهنی) استفاده نمی کنیم، گفته اند هر گونه استفاده از این موجودات ممنوع است و ...، اما آنچه بدست آمده غیر از این را اثبات می کند، تا یکسال پیش فکر می کردم که آقای طاهری دو موکل (جن) به مسترهای خود می دهد و تمام کارها بخصوص ارتباط تشعشع دفاعی از طریق این موجودات انجام می شود اما بر اساس گزارشات، تجربه ها و مشاهدات عینی این موضوعات اثبات شد که تمام حلقه ها با موکل کار می کنند، اساسا پایه های عرفان حلقه روی موکل استوار است و هر کسی که پایان نامه های فرادرمانی و تشعشع دفاعی را امضا می کند بدون آنکه خود بداند پای طلسم یا قراردادی را امضا می کند که خودش پای آن امضا کرده است و پس از آن تحت تاثیر مستقیم این موجودات قرار می گیرد و نگهداری پایان نامه به منزله ی نگه داشتن دعا یا طلسمی همراه خود است که پای موکل ها را به زندگی افراد باز می کند.

از زمانی که این موضوع را فهمیده ام به شدت از آقای طاهری عصبانی ام و هر جور فکر می کنم می بینم نمی شود خود ایشان از این موضوع خبر نداشته باشد و اگر خبر دارد پس تمام حرفهایشان دروغی بیش نبوده، یعنی هوشمندی خودشان بوده اند و هر کدام از موکل ها را برای انجام کاری می فرستاده اند. برخی از افراد که تعدادشان بسیار محدود است بیماریشان خوب شده است و آنها همان کسانی بوده اند که به درد شبکه حلقه می خوردند تا افراد فراوانی را به صرف درمان خودشان جذب کنند مانند یکی از اساتیدم، اما افرادی که بدرد شبکه نمی خوردند و توانایی چندانی در جذب دیگران نداشتند درمان نشده و حتی برخی از آنان به همان بیماریها فوت شدند، از جمله دو دوست و یکی از نزدیکان خودم. حال باور می کنم که آقای تبار که یکی از مخالفان حلقه است و سالها پیش گفته بود آقای طاهری به مسترهای خود موکل می دهد راست می گفته.

در تحقیقی دوستانی را نشاندیم و آنها پایان نامه های خود را با بردن نام خدا پاره کردند، پس از آن چنان فشار و خروج هایی برایشان پیش آمد که همگی متحیر ماندیم، بنده هم بعنوان کسی که این اطلاع رسانی را انجام داده بودم مرود حمله و ضرب و شتم این موجودات قرار گرفتم که البته به لطف خدا مشکلی برایم پیش نیامد، هر چند هنوز تهدیدات وجود دارد.

مطلب دیگری که بدان رسیدیم اینست که حلقه ها، یک مجموعه دعا (طلسم) بسیار قدیمی  و کهن است که تماما بر استفاده از موکل استوار بوده و آقای طاهری به دلیل اشتیاق فراوانی که داشته است بدانها دست یافته است و با قرار دادن نامهای جدید مانند مثبت یک و دو و غیره آنها را به خورد ما داده است.

برای رهایی از این طلسم ها و موکل ها و بازگشت به زندگی عادی، پاره کردن طلسم های همراه (پایان نامه ها و کارت عضویت) و بیرون ریختن همه کتاب های فرادرمانی، طلب و درخواست از حضرت حق برای پاک شدن و باز کردن این طلسم ها و بردن اسماء مبارک الهی از جمله "یا فتاح" برای باز شدن بندها و "یا طاهر و یا مطهر" برای پاک شدن از هر آنچه غیر خدا در وجود و زندگی ماست بسیار موثر است، ضمن اینکه از دوستانتون هم بخواهید برایتان دعا کنند تا انشالله بتوانید بدور از این بندها و گره های حلقه به زندگی ساده و زیبای خود برگردید.

توکل بر خدا و امید به آزادی همه شما عزیزان


 
 
مسلمان یا غیر مسلمان
نویسنده : صفا ایرانی - ساعت ٥:۳٤ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۳/۳/٢٦
 

مسلمان به معنای کسی که دین اسلام را پذیرفته است، کیست؟ کسی که به دین اسلام پایبند است چه چیزهایی بر او واجب است؟ چه منابع و مراجعی دارد؟ آیا آقای طاهری بنیانگذار عرفان حلقه مسلمان هستند یا خیر؟

طبق آنچه خود ایشان بیان کرده اند، مسلمان بوده و با عکسی که در حال نماز خواندن پشت یک امام جماعت انداخته اند خواسته اند بگویند دین اسلام را قبول دارند و بدان پایبند هستند.

سوال اینجاست ایشان که خود را محقق می دانند حتما برای پذیرش دین اسلام به اندازه کافی ادله روشن داشته اند و بخوبی تحقیق کرده اند، اگر چنین است پس کتاب قرآن برایشان کتاب آسمانی و وحی الهی است و اطاعت از فرامین آن واجب است، در قرآن به وضوح بیان شده که از خدا، رسول خدا حضرت محمد مصطفی (ص) و اولیای تحت امر ایشان اطاعت کنید، حضرت محمد نیز فرموده اند بعد از من به قرآن و عترت (اهل بیت) تمسک بجویید تا از انحراف نجات پیدا کنید و رستگار شوید. قرآن و احادیث معتبر به اندازه کافی واضح و شفاف تکلیف بسیاری امور را مشخص کرده اند، نماز خواندن یکی از آنهاست، در قرآن در معرفی پرهیزگاران و مومنین اشاره به کسانی میشود که در رکوع و سجود خدا را تسبیح می کنند، در سحرگاهان استغفار می کنند، زکات می دهند و نماز برپا می دارند، به آخرت ایمان دارند و از عذاب الهی ترسان هستند، کسی که مسلمان است میداند نماز خواندن واجب است و موجب هدایت و دوری از انحرافات می شود، از فحشا و منکر انسان را دور می سازد، اما ایشان هرگز به این موضوع اشاره نکرده اند، از قرآن و کلام ائمه تنها جایی استفاده کرده اند که به تائید حرف خودشان کمک کند و در غیر اینصورت اصلا توجهی بدانها نداشته اند، بجای آنکه از کلام خدا و رسولش بگویند بیان کرده اند "ما حرف خودمان را می زنیم و به کسی کاری نداریم"، این عین جمله ایشان است، گویی خداوند باید خودش را با ایشان تطبیق دهد، از دریافت آگاهی و رفتن به معراج خودشان سخن می گویند و به نوعی خود را همتراز رسول خدا قرار میدهند، اما غافل از اینکه عمده آگاهی های ایشان بواسطه موکل (اجنه) هایی که در خدمت دارند بدیشان میرسد، البته شاید آنچنان هم غافل نباشند و آگاهانه از موکل استفاده می کنند. (در پست بعدی در این خصوص صحبت خواهم کرد).

ایشان در پشت برخی از پایان نامه های خود نوشته اند در راس قرار دادن هر نامی، (بعد صراحتا به ائمه اشاره می کنند) ممنوع است و تنها خدا و هوشمندی (شعور کیهانی) مجازند، در پست های قبل اشاره کردم که هوشمندی نام دیگر خود آقای طاهری است، ایشان خودشان را یا به ادعای خودشان جبرئیل (هوشمندی) را همتراز خدا قرار داده و در راس می دانند که این خود شرکی بزرگ است، اینکه ائمه در راس نیستند کاملا درست است اما با این جمله اول ائمه را کنار زده اند و دوم خودشان را جایگزین کرده اند، ایشان با رد توسل به ائمه و به ادعای خودشان اتصال مستقیم به خداوند مباحث خود را شروع کرده اند اما نگفته اند که اگر بر فرض مثال هوشمندی همان جبرئیل باشد، باز هم که واسطه قرار داده اند!

آنچه فهمیده ام ایشان با نام خدا و هدایت و رستگاری موجبات دین گریزی، گمراهی، دوری از منابع فراوان دین اسلام اعم از قرآن و نهج البلاغه و ... شده اند. آقای طاهری که ادعای مسلمانی دارید، آیا از خدا و رسولش اطاعت می کنید؟ آیا ائمه را کشتی نجات می دانید؟ آیا میدانید خداوند کافران را به چه عذابی وعده داده؟ آیا میدانید کسانی که موجبات انحراف مردم میشوند بدترین ها در روی زمین هستند و عذابی سخت و خوارکننده برایشان مهیاست؟ بله، شما منابع عظیم دین اسلام را گذاشته اید و به آگاهی های شخصی که از طریق موکل ها بدست می آورید تکیه زده اید و دچار منیت و غرور شده اید، اشعار عرفا را وحی الهی میدنید در حالی که قرآن و نهج البلاغه را تنها در صورت تائید حرف خود بکار می برید.

چه بسیارند کسانی که بعد از ورود به این کلاسها، نماز خواندن را ترک کردند، چه مربیانی که به روابط نامشروع روی آوردند، چه زندگی ها که با همین عرفان حلقه از هم گسسته است، حتی کسانی با چندین فرزند. چه اعتقادات نابی که قربانی حلقه های غیرخدایی شدند.

با این تفاسیر و آیات روشن، آیا شما مسلمان هستید؟